Nabídka

Pohony bran posuvných

Tyto pohony bran jsou vhodné pro brány posuvné po kolejnici tak i pro brány nesené neboli zavěšené. Podmínkou pro instalaci pohonu by měla být bezproblémová brána, volně a dobře jezdící brána při ruční manipulaci. Pokud brána vykazuje tuhý chod nebo zasekávání, je nutné bránu napřed opravit a až poté montovat pohon. Pokud nejste odborník svěřte montáž nám.

 

Pohony bran křídlových

Jsou určeny pro brány jednokřídlé nebo dvoukřídlé. Pohony se rozdělují na elektromechanické a na hydraulické. Elektromechanické pohony bran jsou určeny na menší brány s menším počtem otevírání. Běžně se používají na brány k rodinným domům. Hydraulické pohony bran se spíše užívají na vjezdy k průmyslovým objektům nebo na brány institucí a firem. Jsou vhodné na brány s častým až průběžným provozem a nebo brány velkých rozměrů.

Pro brány křídlové, kdy jedno křídlo je širší než 3m je nutné namontovat na křídlo kde není klapačka zámek. Aby brána zůstala spolehlivě zavřená.

 

Závory

Závory můžete použít pro vjezdy do firem, nebo vjezdy na pěší zóny na parkoviště a podobně.

Závory dodáváme od délky ráhna 3m do 8m v provedení pro střední provoz až po průběžný provoz. Pro správné navržení závory je třeba vědět kolikrát se vrata otevřou v průběhu 24 hodin.

 

Z dalších výrobků vám můžeme nabídnout:

Venkovní markýzy

Vyrábíme venkovní  markýzy v provedení, otevřené markýzy i kazetové markýzy. Markýzy vyrábíme na míru a můžete si je objednat v eShopu nebo včetně zaměření a montáže. Prohlédněte si jak se naše markýza chová ve vytaženém stavu za bouřky.

 

Předokenní rolety

Venkovní roletyeShopu  nenajdete , je to z toho důvodu že každá je vyráběna vždy na míru s milimetrovou přesností. Předokenní rolety vyrábíme z komponentů od renomovaných firem a používáme kvalitní motory a řízení. Naše předokenní rolety Vám uspoří za topení a ochrání dům proti vloupání

 

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie vyrábíme v provedení lamely C80 a Z90 v mnoha standardních barvách. Pokud si nevyberete, můžete si objednat venkovní žaluzie i v nestardandví barvě dle stupnice RAL. Venkovní žaluzie v eShopu nenabízíme, jedná  se opět o výrobu přesně na míru. Kontaktujte naše technické oddělení.

 

Garážová vrata

Specializujeme se dále na garážová vrata i průmyslová vrata včetně nakládacích můstků, límců a dalších doplňků značky DoorHan. Garážová vrata a pohony naleznete jak v eShopu tak si můžete vrata objednat včetně montáže na klíč.

 

Interiérové stínění

Vyrábíme interiérové žaluzie do plastových oken, ale i další oblíbené stínění,vertikální žaluzietextilní rolety, římské rolety, japonské posuvné stěny a mnoho dalších. Vyberte si z našeho vzorkovníku a dejte interiéru nový, barevný, zajímavý vzhled.

 

Rolovací mříže

Rolovací mříže vyrábíme přímo na míru. Rolovací mříže vyrábíme v několika typech a provedeních, v rychlých dodacích lhůtách a precizně zpracované.  Rolovací mříže můžete ovládat ručně nebo elektromotorem s vypínačem.